رفتن به محتوای اصلی
x

دومین دوره رقابت علمی کنز

پوستر

احتراما به اطلاع می‌رساند باتوجه به مشارکت گسترده دانشمندان، پژوهشگران و نوآوران جوان از ۱۷ کشور جهان و تقاضای مکرر جهت تمدید، دومین دوره رقابت علمی کنز تا ۲۹مهر ماه ۱۴۰۰، مقارن با روز اعطای جایزه مصطفی (ص) تمدید گردید.

همان طور که مستحضرید رقابت علمی کنز رقابتی بین‌المللی میان دانشگاهیان، محققان و نوآوران زیر 45 سال جهان اسلام است که توسط بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص) و با هدف یافتن بهترین راه‌حل‌های علمی و فناورانه برای چالش‌های جهان اسلام برگزار می‌شود.

شرکت‌کنندگان این رقابت می‌توانند دستاوردهای علمی و یا راه‌کارهای نوآورانه خود را در محورهای اعلام شده  و یا در بخش‌ پاویون‌ها و در پاسخ به چالش‌های ارائه شده توسط نهادهای بین‌المللی جهان اسلام ارائه نمایند.

شرکت‌کنندگان می‌توانند دستاوردها و پاسخ‌های علمی خود را در قالب یک ویدئوی 3 تا 5 دقیقه ‌ای تهیه و در وب‌سایت رقابت به نشانی "kans.mstfdn.org"   بارگذاری نمایند. در این ویدئو لازم است شرح مختصری از دستاورد علمی و یا پاسخ‌ به چالش‌های بین‌المللی طرح شده در رقابت ارائه ‌شود. این دستاوردها می‌تواند در قالب ایده، مقاله، کتاب، اختراع، نمونه اولیه محصول یا محصول جدید باشد.

به 6 اثر برتر جوایزی به شرح زیر اعطا خواهد شد:

-         مدال و تقدیرنامه کنز

-         نشان طلای 30 گرمی

-         کمک هزینه فرصت مطالعاتی به ارزش 2000 دلار

-         امتیاز ویژه جهت بهره‌مندی از پلتفرم‌های شبکه‌سازی بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص) شامل STEP و EISA

 

لازم به ذکر است کلیه آثاری که در پاسخ به چالش‌های اعلام شده توسط پاویون‌های بین‌المللی رقابت ارائه شده باشند، مستقیما برای پاویون مربوطه ارسال می‌شود. لذا رقابت علمی کنز نه فقط یک رقابت بلکه بازاری است که دانشمندان، محققان و نوآوران جوان می‌توانند مشتریانی فراتر از مرزهای کشور خود برای دستاوردهای علمی‌شان بیابند.

لذا ضمن دعوت از جناب‌عالی جهت مشارکت در این رقابت، خواهشمند است توضیحات و مستندات این رقابت علمی را میان دانشجویان و شبکه علمی خود منتشر نمایید. همچنین چنانچه آثار علمی با همکاری یا تحت سرپرستی جناب‌عالی تهیه شده است، از فرد مسئول بخواهید نام و مسئولیت هر یک از همکاران را نیز در سایت رقابت درج نماید.

پوستر دومین دورة رقابت علمی کنز به پیوست و نیز کاتالوگ و موشن‌گرافیک رقابت در لینک‌ها زیر قابل ملاحظه می‌باشند.

https://kans.mstfdn.org/wp-content/uploads/2021/07/کاتالوگ-کنز.pdf

https://kans.mstfdn.org/wp-content/uploads/2021/08/معرفی-رقابت-علمی-کنز-فارسی.mp4

 

با احترام

دبیرخانه دومین دوره رقابت علمی کنز

تحت نظارت وف ایرانی