رفتن به محتوای اصلی
x

انتصاب رئیس دانشکده شیمی دانشگاه صنعتی اصفهان

poster

 در این حکم آمد است: با توجه به تجارب ارزشمند جناب‌عالي، به موجب اين حكم به مدت سه سال به سمت رئيس دانشكده شيمي منصوب مي‌شويد. اميد است با اتكال به پروردگار سبحان و بهره‌گيري از همفكري، همكاري و مشاركت فعال همكاران ارزشمند و محترم آن دانشكده در انجام وظايف محوله (مندرج در بند "ب" ماده 6 آيين نامه جامع مديريت دانشگاه‌ها) و پيشبرد و اعتلاي همه جانبه دانشكده موفق و مؤيد باشيد.

دکتر محمد دیناری متخصص برجسته حوزه شیمی آلی، پلیمر و نانوتکنولوژی او از سرآمدان علمی کشور در سال 1402 است. وی در سال 1400 به مرتبه استادی در این رشته دست‌یافته است. دکتر دیناری از جمله دانشمندان 2 درصد برتر جهان در سال 2020 تا 2022 نیز بوده است. دکتر دیناری در انتشار بیش از ۵ فصل از کتاب‌های مرجع شیمی و پلیمر به زبان انگلیسی و همچنین نگارش چندین مقاله مروری مجلات بین‌المللی سهم بسزایی داشته است.

  همچنین رئیس دانشگاه در حکمی جداگانه از خدمات صادقانه دکتر علی اصغر انصافی، در مدت بيش از چهار سال تلاش بي‌وقفه در سمت رياست دانشكده شيمي، قدردانی نمود و ابراز امیدواری کرد که همچون گذشته دانشگاه و دانشکده شیمی بتواند از دانش و توانايي این دانشمند برجسته کشور بهره‌مند شود.

تحت نظارت وف ایرانی