رفتن به محتوای اصلی
x

انتخاب دکتر محمد دیناری به عنوان پژوهشگر برگزیده استان اصفهان

 

پژوهشگران و فناوران برگزیده استان اصفهان به مناسبت هفته پژوهش ۱۴۰۰ معرفی و تجلیل شدند.

مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده استان با حضور استاندار اصفهان، پژوهشگران، مدیران و مسئولان دانشگاه‌های استان در محل تالار همایش‌های پیامبراعظم(ص) دانشگاه اصفهان برگزار شد.

در پخش تجلیل از پیشکسوتان حوزه پژوهش و کارآفرینی، مجید رضازاده و در بخش پیشکسوت حوزه پژوهش و کارآفرینی، حوزه علوم پایه محمد دیناری از دانشگاه صنعتی اصفهان، حمیدرضا فلاح از دانشگاه اصفهان، محمد حسین کشاورز از دانشگاه مالک اشتر برگزیده شناخته شدند.

همچنین در حوزه علوم انسانی، ایلناز سجادیان از دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان و امیر قمرانی دانشگاه اصفهان به‌عنوان برگزیده برتر معرفی شدند.

در حوزه علوم پزشکی، ژاله ورشوساز از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، معصومه صادقی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و حمیدرضا بنفشه از دانشگاه علوم پزشکی کاشان به‌عنوان نفرات برتر برگزیده شدند.

در حوزه فنی و مهندسی، محمد عارفی از دانشگاه کاشان و آرش کریمی‌پور از دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد نفرات برتر شدند.

در حوزه کشاورزی، منابع طبیعی و دامپروری نیز محسن سلیمانی از دانشگاه صنعتی اصفهان و در حوزه هنر و معماری، احمد صالحی کاخَکی از دانشگاه هنر اصفهان به‌عنوان نفرات برتر انتخاب شدند.

پژوهشگران برتر سازمان‌های اجرایی استان شامل محمد کشتکار از سازمان دامپزشکی اصفهان و مهناز شاهزمانی از جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان مورد تجلیل قرار گرفتند.

در بخش کارفرمای پژوهشی برتر استان، محمدیاسر طیب‌نیا از شرکت فولاد مبارکه اصفهان معرفی شد.

مجتبی مهدوی از دانشگاه اصفهان و مریم گل‌آبادی از دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان فناوران برتر معرفی شدند و واحد فناور برتر شرکت فن گستر پویا، مصطفی جوزی از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان انتخاب و تجلیل شد.

تحت نظارت وف ایرانی