رفتن به محتوای اصلی
x

ارائه سرویس به صورت آزمایشی و با شرایط خاص در مرکز ابررایانش شیخ بهایی دانشگاه

باسمه تعالی
با عرض سلام و احترام خدمت کلیه کلیه دانشجویان، پژوهشگران و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه صنعتی اصفهان

بدین وسیله به استحضار می رساند، امکان ارائه سرویس به صورت آزمایشی و با شرایط خاص در مرکز ابررایانش شیخ بهایی دانشگاه صنعتی اصفهان فراهم گردیده است. لذا متقاضیان می توانند از تاریخ 8 شهریورماه 1400 با مراجعه به سامانه فرایندها به نشانی bpms.iut.ac.ir و انجام احراز اصالت با سامانه امین و سپس مراجعه به بخش فرآیندها، فرآیند سرويس پردازش سريع از مركز ابرايانش شيخ بهايي را انتخاب و  درخواست خود را ثبت نمایند. درخواست هایی که با شرایط فراهم شده در فاز نخست راه اندازی سرویس مطابقت داشته باشند، جهت دریافت سرویس زمان بندی خواهند شد.
در رابطه با ارائه سرویس در مرحله اول راه اندازی، موارد زیر لازم به ذکر است:
با توجه به در جریان بودن روال تکمیل و توسعه سرویس های قابل ارائه در مرکز، ارائه سرویس در حال حاضر تنها برای کاربران دانشگاه صنعتی اصفهان فراهم بوده و ارائه سرویس به سایر کاربران در اطلاعیه های بعدی مرکز اطلاع رسانی خواهد شد.
 درخواست های ثبت شده که در حال حاضر شرایط ارائه سرویس به آنها وجود نداشته باشند نیز در اولویت سرویس ثبت خواهند شد تا در اولین فرصت پس از برقراری سرویس خاص مورد نظر، در صف پذیرش قرار گیرند.
 تعرفه ارائه خدمات در این مرحله مطابق با تعرفه مصوب شورای سیاست گذاری مرکز در سال 1399 در نظر گرفته خواهد شد.
در پایان لازم به ذکر است که مرکز ابررایانش شیخ بهایی از کلیه  افرادی که علاقمند هستند در مراحل راه اندازی و تکمیل سرویس مشارکت داشته باشند، دعوت به همکاری می نماید. این افراد می توانند از طریق همان لینک موجود در سامانه فرایندها که در بالا معرفی گردید، آمادگی خود را به مرکز اعلام نمایند.

با تشکر

 

تحت نظارت وف ایرانی